Hraj florbal za Plzeň

Jezdi na soustředění, nauč se nové věci a zlepšuj se!

Kdo jsme a kam směřujeme?

Jsme florbalový klub Florbalová Škola Plzeň a patříme mezi největší oddíly v Západočeském kraji. Hrajeme celostátní florbalové soutěže a to jak s těmi nejmenšími tak i s dospělými. Naším cílem je vychovávat zdravé a úspěšné osobnosti ve sportu i v osobním životě. Rozvoj hráče a jeho přirozený růst je pro nás vždy na prvním místě. Nejsme kroužek - jsme Florbalová Škola Plzeň.

Soustředění

Letní soustředění

Vyrazíme pryč z města. Bez rodičů. Vyzkoušíš kromě florbalu i další sporty, zlepšíš si fyzičku a určitě se dočkáš nejednoho překvapení. Teď si s námi zahrál i kapitán mistrů světa. Nevěříš? Podívej se!

Turnaje

Turnaje

Hrát nás baví. A baví nás i vyhrávat. Pravidelně změříš síly s ostatními na největším turnaji pro mládež Prague Games, podíváš se do Liberce nebo do Brna a budeš se moct zúčastnit výjezdu do zahraničí.

Super parta

Super parta

Se svými spoluhráči budeš jedna parta. Jako tým vítězíme i prohráváme. Nenecháme kamaráda v nouzi. Pomáháme si a jako tým si užijeme taky legraci. Součástí týmu jsou i tvoji rodiče a blízcí! Fandíme si!

Kde trénujeme?

Tréninky probíhají na 3 místech. Využíváme tělocvičny na 33. ZŠ ve Skvrňanech (tramvaj č. 2), halu v areálu Prazdroje v centru města (tramvaje, trolejbusy) a domácí halou týmu je Západočeská univerzita na Borech (autobus a brzy tramvaj).

Jak se přihlásit?

Žádnou vědu z toho neděláme. Přivítáme tě, stačí 3 kroky.

1. Vyber svou věkovou kategorii

Kluci:

Holky:

2. Kontaktuj nás

Víš, kam patříš? Výborně. Vyplň formulář pro nábor nebo nás můžeš zkontaktovat přímo emailem info@fbs-plzen.cz anebo telefonem +420 605 300 581. Bude s tebou mluvit náš trenér mládeže Petr Torma a poradí ti.

3. Přijď na trénink

A pak už nezbývá nic jiného, než si přijít vyzkoušet trénink. Třeba bude florbal přesně to, co hledáš!

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů. Více GDPR