Hraj florbal za Plzeň

Trénuj s gorilami, nauč se nové věci a zlepšuj se!

Co jsme za klub a co ti můžeme nabídnout?

Jsme klub FBŠ Gorily Plzeň a patříme mezi největší florbalové kluby v Plzeňském kraji. Hrajeme celostátní florbalové soutěže, a to jak s těmi nejmladšími, tak i s dospělými. Naším cílem je vychovávat zdravé a úspěšné osobnosti ve sportu i v osobním životě. Rozvoj hráče a jeho přirozený růst je pro nás vždy na prvním místě. Jsme sportovci - jsme Gorily Plzeň.

Soustředění

Soustředění

Vyrazíme pryč z města. Bez rodičů. Vyzkoušíš si kromě florbalu i další sporty, zlepšíš si fyzičku a určitě se dočkáš nejednoho překvapení. S námi si zahráli i juniorští mistři světa. Nevěříš? Podívej se!

Turnaje

Turnaje

Hrát florbal nás baví. A baví nás i vyhrávat. Změříš síly s ostatními na největším turnaji pro mládež Prague Games, podíváš se do Liberce nebo do Brna a budeš se moct zúčastnit výjezdu do zahraničí.

Super parta

Super parta

Se svými spoluhráči budeš jedna parta! Jako tým vítězíme i prohráváme. Gorila nenechá kamaráda v nouzi. Pomáháme si a jako tým si užijeme taky legraci. Součástí týmu jsou i tvoji rodiče a blízcí! Fandíme si!

Kde trénujeme?

Tréninky probíhají na několika místech v Plzni a okolí. Využíváme tělocvičny na 33. ZŠ ve Skvrňanech (tramvaj č. 2), halu v Doudlevcích (trolejbusy) a domácí halou týmu je Západočeská univerzita na Borech (tramvaj a autobus). Pokud chceš zkusit florbal jen v zatím v kroužku, vybereš si také!

Jak se přihlásit?

Žádnou vědu z toho neděláme. Přivítáme tě, stačí 3 kroky.

1. Vyber svou věkovou kategorii

Kluci:

Holky:

2. Kontaktuj nás

Víš, kam patříš? Výborně. Vyplň formulář pro nábor nebo nás můžeš zkontaktovat přímo emailem info@gorilyplzen.cz anebo telefonem +420 605 300 581. Bude s tebou mluvit náš trenér mládeže Petr Torma a poradí ti.

3. Přijď na trénink

A pak už nezbývá nic jiného, než si přijít vyzkoušet trénink. Možná bude florbal přesně to, co hledáš!

Kontaktní formulář

Odesláním souhlasíte s ochranou osobních údajů. Více GDPR